Архітектура каменю

Інтер'єрний камінь

Зробити зі свого будинку справжній замок або квартиру перетворити на чудовий палац можна за допомогою натурального природного каменю. Інтенсивна і неповторна текстура, різноманітна палітра природних неповторних відтінків допоможуть сформувати в стилі приміщення ексклюзивну атмосферу тепла і затишку.

Є багато методів використання каменю в інтер'єрі: оздоблення підлог, стін, камінів, барних стійок та підвіконників, сходів.

Найбільш затребуваний камінь при оформленні статей. Завдяки своїй зносостійкості і довговічності підлоги з каменю мають майже безмежний термін служби. А з-за своєї високої теплопровідності камінь є одним з найбільш практичних варіантів для використання в системі теплих підлог.

Граніт — це сама тверда порода після алмазу, тому гранітні підлоги чудово підходить для офісів, ресторанів, холів готелів та кімнат у будинку, які найчастіше використовуються (передпокій, кухня).

Мармурова підлога перетворить будь-яке приміщення в твір мистецтва, так як має ні перевершеною красою і витонченої, благородною фактурою. Такий підлогу завжди вважався предметом розкоші і говорив про бездоганний смак господаря.

Підлоги і стіни з кварциту і сланцю це принципово новий напрямок в оформленні інтер'єру. Структура цих каменів дозволяє розщеплювати породу, оголюючи природний малюнок, намальований природою багато століть тому. Саме цей унікальний малюнок з його нерівностями, перекатами, напливами вигинами підкупив сучасних дизайнерів і ввів кварцит сланець в число самих модних облицювальних матеріалів сучасності. Завдяки натуральній, злегка нерівній поверхні ці камені зовсім не ковзають. А висока гігієнічність не сприйнятливість до заселення мікроорганізмів і бактерій робить їх ідеальним облицювальним матеріалом для санвузлів, ванних кімнат і кухонь.

І не варто забувати про такий деталі інтер'єру, як камін. Будь камін з натурального каменю стане чудово виглядати у вашому будинку. Це прекрасне обрамлення для підкореного і підвладного людині вогню.

Джерело: diabazinstall

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі