Архітектура каменю

Новини

31 липня 2015

Зробити зі свого будинку справжній замок або квартиру перетворити на чудовий палац можна за допомогою натурального природного каменю. Інтенсивна і неповторна текстура, різноманітна палітра природних неповторних відтінків допоможуть сформувати в стилі приміщення ексклюзивну атмосферу тепла і затишку.

Детальніше...
30 липня 2015

Часи, коли барна стійка була атрибутом виключно питних закладів, давно канули в минуле. Зараз цей модний предмет інтер'єру можна зустріти в абсолютно звичайних будинках і квартирах, де він виконує чисто декоративну, так і практичну функцію.

Детальніше...
5 липня 2015

Камінь — перший матеріалу, з якого був виготовлений домашній вогнище. Не дивно, що досі камінь є самим улюбленим матеріалом при виготовленні камінів і печей. Каміни з натурального каменю – це ознака розкоші, доброго смаку, благополуччя та стабільності. Саме він, будучи центральним місцем в інтер'єрі, притягує до себе погляди і кличе провести вечір у затишній і теплій обстановці перед вогнищем.

Детальніше...
3 липня 2015

Сходи з граніту або мармуру — це невід'ємна частина інтер'єру будинку. Сходи з мармуру або граніту — це не тільки виразна, але і естетично приваблива частина вашого будинку. З допомогою даних атрибутів інтер'єру ви з легкістю зможете задати особливий стиль інтер'єру і підкреслити його достоїнства.

Детальніше...
19 червня 2015

Популярність, якою заслужено користуються підлоги з натурального каменю — не випадкова. Натуральний камінь володіє чудовими естетичними властивостями. Кожен виріб з каменю неповторно — адже немає двох каменів з однаковим малюнком.

Детальніше...
2 червня 2015

Першим будівельним матеріалом, який став активно використовуватися людиною, є натуральний камінь. Область його застосування досить широка – від будівництва до виготовлення унікальних ювелірних виробів.

Детальніше...

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі