Архітектура каменю

Мармурові підвіконня – особлива родзинка інтер'єру

Першим будівельним матеріалом, який став активно використовуватися людиною, є натуральний камінь. Область його застосування досить широка – від будівництва до виготовлення унікальних ювелірних виробів.

Різноманітність видів, фактор і відтінків натурального каменю дозволяє підібрати матеріал з потрібними властивостями практично для будь-якої мети. Ми вважаємо за краще працювати з сировиною і натуральним каменем: гранітом, мармуром, оніксом та травертином, що поставляється з кар'єрів, розташованих по всьому світу.

Переваги мармурових і гранітних підвіконь:

  • гранітні підвіконня, виготовлені з натурального граніту, володіють високими показниками зносостійкості і міцності, їм не страшні удари і перепади температури, а так само не зашкодить камінь і підвищена вологість.
  • мармур володіє багатою колірною палітрою, тому підвіконня з мармуру можуть бути білими (мармур), так і з різноманітними відтінками і малюнками.
  • гранітні підвіконня та мармурові підвіконня гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якого стилю, головне правильно підібрати колір і розмір.

Особливості гранітних (мармурових) підвіконь

Різноманіття способів обробки натурального матеріалу дозволяє зберегти такі природні якості каменю як:

  • міцність,
  • екологічність,
  • довговічність,
  • стійкість до впливу навколишнього середовища,
  • інертність.

Підвіконня з граніту, мармуру, онікса і інших видів каменю, здатні наділити дизайн інтер'єру вишуканістю і неперевершеною красою, при цьому володіючи значною практичністю. Наприклад, підвіконня з граніту, мають низьке водопоглинання. Крім того, такі вироби максимально стійкі до перепадів температури повітря. З цієї причини гранітні підвіконня часто встановлюють поряд з опалювальними системами.

Підвіконня з унікальним дизайном

Гранітні підвіконня, не вимагають особливого догляду, завдяки стійкості до забруднень. Вони не поступаються за своєю красою підвіконня з мармуру, оскільки володіють широким вибором візерунків і кольорів і відмінно поєднуються з іншими елементами інтер'єру.

Джерело: Данила Майстер

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі