Архітектура каменю

Каміни з каменю

Камінь — перший матеріалу, з якого був виготовлений домашній вогнище. Не дивно, що досі камінь є самим улюбленим матеріалом при виготовленні камінів і печей. Каміни з натурального каменю – це ознака розкоші, доброго смаку, благополуччя та стабільності. Саме він, будучи центральним місцем в інтер'єрі, притягує до себе погляди і кличе провести вечір у затишній і теплій обстановці перед вогнищем.

Надійність камінів з каменю

Камін з каменю не просто красивий і стильний предмет інтер'єру, що дозволяє обігрівати приміщення. Це найбільш довговічні і надійні споруди, які при правильному проектуванні і виконанні можуть радувати господарів теплом незліченну кількість часу. Камінь — екологічно чистий матеріал, легко витримує тривалий нагрів до високих температур, не деформується, відмінно зберігає тепло.

Оздоблення камінів натуральним каменем — це вишуканість та стиль

Будь кам'яний камін, навіть якщо він не буде використовуватися за своїм прямим призначенням, вносить неповторний акцент в атмосферу будинку. Камін з дикого каменю є справжнім витвором мистецтва, його зовнішній вигляд неможливо повторити в силу того, що кожен камінь володіє особливим унікальним малюнком, створеним самою природою. Маса відтінків, способів укладання та обробки каменю дозволяють створювати каміни в єдиному екземплярі, надаючи їм неповторну вишуканість і цінність.

Це можуть бути каміни з гладкого ретельно відполірованого каменю, з великих каменів або матових ребристих необтесаних каменів, напівдорогоцінних каменів або поширеного недорогого пісковика. Однак у будь-якому випадку кам'яний камін є центром композиції, особливим акцентом в інтер'єрі. Каміни з штучного каменю поєднують в собі незламну міць каменю і красу сучасної обробки. Нові технології дозволяють створювати воістину неймовірні шедеври, втілені в камінь. Завдяки легкості в обробці штучний камінь стає незамінним при будівництві камінів складної форми.

Оздоблення каміна каменем

Для того щоб насолоджуватися красою каменю в невеликих приміщеннях, немає необхідності споруджувати громіздкі кам'яні каміни. Відмінного ефекту дозволяє досягти облицювання камінів натуральним каменем. Найбільш популярні з них — мармур і граніт.

Мармур має безліч відтінків, від білого і рожевого до чорного. Однак крім цього переваги мармур має ще одну чудову рису — він містить слюдяні прожилки, які переливаються у відблисках полум'я мерехтливими вогниками. Таке видовище може зачарувати будь-кого.

Не менш привабливий як каменю для оздоблення натуральний граніт. Це самий довговічний камінь, якому не страшні ніякі випробування. Цей облицювальний камінь для каміна відмінно вписується в інтер'єри, які вже мають предмети, виконані з граніту, наприклад стільниці або перила. Граніт має ще більше відтінків кольору, тому його можна підібрати до будь-якого стилю і варіанту оформлення.

Джерело: Печі Каміни Барбекю

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі