Архітектура каменю

Мийки

Мийка — це центр кухні, а мийка з натурального каменю — це ще й стильне її оформлення, довговічне використання, а також міцний та екологічно чистий матеріал.

Мийки виготовлені з натурального каменю мають безліч переваг. По-перше, дизайн — завдяки комбінації різноманітних відтінків каменів можливе отримання неймовірних кольорів і форм, які підійдуть до вашої кухні. По-друге, глибина мийки — максимальна глибина мийки з натурального каменю може бути від 18 сантиметрів і більше. По-третє, відсутність шуму — завдяки натуральним матеріалам мийки проблеми такого роду повністю виключаються.

Ознайомтесь з нашими проектами мийок з кварциту

Кварцові мийки виготовляються з того ж матеріалу що і сама стільниця, тому вони мають гармонійний та естетичний вигляд і добре поєднуються один з одним.

Вони стійкі до подряпин, практично не зношуються та завжди мають відмінний зовнішній вигляд. Якщо Ви вирішили купити мийку з кварцового агломерату, то не сумнівайтеся, що така мийка надасть вашій кухонній стільниці завершений вигляд і тривалий час буде радувати вас своєю практичністю.

Також мийку можна доповнити смугами «Мокрого столу» що дозволяє просушувати посуд на столі, і вода, при цьому, не буде залишати слідів.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі