Архітектура каменю

Сходи з граніту та мармуру

Сходи з граніту або мармуру — це невід'ємна частина інтер'єру будинку. Сходи з мармуру або граніту — це не тільки виразна, але і естетично приваблива частина вашого будинку. З допомогою даних атрибутів інтер'єру ви з легкістю зможете задати особливий стиль інтер'єру і підкреслити його достоїнства.

Мармур — один з найміцніших і пластичних матеріалів. При різних впливах він не розколюється на шматки. При цьому його поверхня легко шліфується і полірується, що допомагає ще яскравіше проявиться його структурі. Це екологічно чистий матеріал. Завдяки пористій структурі, в приміщення, де буде мармурова обробка, створюється сприятливий мікроклімат. У свою чергу граніт — це камінь з довгим терміном експлуатації. Завдяки незначній пористості граніту, за ним не потрібно дорогою або приватний догляд. Дотримуючись невеликі правила використання цих матеріалів, ви з легкістю збережіть первинний зовнішній вигляд виробів.

Сходи з мармуру або граніту відрізняються своєю розкішшю і красою. Такі сходи прикрашали королівські палаци, замки. Зовнішній вигляд сходів з мармуру або граніту відрізняється своєю елегантною дорожнечею. Вони ненав'язливо демонструють особливий статус власника, його успішність і соціальне становище. До всіх численних плюсів цих сходів слід відзначити їх практичність. Вони міцні і надійні, не бояться механічних пошкоджень або підвищеної вологості. Навіть через кілька років ви не помітите на них слідів потертості. Неперевершений стиль мармурових або гранітних сходів вдало підкреслять дизайн вашого приміщення, надаючи йому неперевершеного блиску і елегантності.

Сходи з мармуру або граніту — це ідеальне рішення при виборі даного елемента інтер'єру. Адже щаблі більше решти схильні до механічних пошкоджень. Тому, вибираючи для їх виробництва натуральні камені – мармур або граніт – ви зможете навіть через багато років насолоджуватися первісним виглядом ступенів. Крім того, у разі пошкодження, сходи з мармуру або граніту піддаються поліровці, як самостійної, так і за допомогою фахівців.

Джерело: Ankor-ik

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі