Архітектура каменю

Камінь в інтер'єрі кухні: чи це дійсно красиво?

В першу чергу треба відзначити, що камінь є повністю натуральним, тобто якщо здійснювати обробку кухні, то тут не будуть використовуватися будь-які синтетичні матеріали. У другу чергу – матеріал максимально довговічний. Завдяки йому можна повністю забути про різні косметичні ремонти, адже навіть через багато років, камінь може зберегти свій первісний вигляд. В третіх – це мінімум догляду за матеріалом.

Так як камінь антистатичний, то це значить, що він не стане пилозбірником, а якщо навіть і з'явиться хоч якась бруд, то досить буде провести мокру або сухе прибирання. Четвертим важливим фактором є, універсальність матеріалу. Завдяки тому, що існує досить великий вибір різноманітних каменів, які відрізняються фактурою, розміром і забарвленням, можна створити незабутній і унікальний дизайн. Ну і нарешті, п'ятий фактор на користь того, щоб використовувати камінь в інтер'єрі кухні, – це те, що здійснити монтаж даної обробки дуже легко і просто, причому у випадку встановлення каменю, абсолютно неважливо якої якості поверхню.

Декоративний камінь може чудово бути використаний в інтер'єрі кухні. Саме в цій кімнаті існує безліч місця, де він відмінно зможе вписатися і створити приголомшливий стиль, а також особливо підкреслити різні достоїнства і навіть стати центральним елементом у всьому інтер'єрі. Але перед тим як зважитися на використання каменю в інтер'єрі кухні, необхідно дізнатися основні місця, де подібний матеріал буде в самий раз.

Кухонні фартухи з каменю

Саме в цій частині кухні, камінь може стати ідеальним покриттям. Причин цьому дві. Перше – це абсолютно несприятлива зона. В цій частині кухні підвищений рівень вологості, великі перепади температури через плити, а також велика ймовірність пошкодження і наявність жирних плям. Використовуючи камінь для оздоблення фартуха можна отримати збереження первозданного вигляду, незважаючи на механічний вплив.

Друге – це унікальний дизайн, де центральну частину буде виконувати як раз фартух. Що ж стосується питання – «Впишеться фартух з каменю в дизайн інтер'єру кухні?» тут треба зазначити, що якщо кухня виконана в стилі кантрі, прованс, сільському або середземноморському стилі, то використання каменю в інтер'єрі кухні буде правильним рішенням у всіх відносинах.

Стіна з каменю в інтер'єрі кухні

Дана частина всього інтер'єру теж важлива, особливо якщо кухня досить простора. Спеціальна горизонтальна укладка може візуально розширити всю кухню. У теж час, з'єднавши таку укладку з теплими тонами, створиться неповторна атмосфера затишку і гостинності. Варто також відзначити, що покривати повністю стіну каменем зовсім необов'язково, навпаки, зробивши часткову обробку стіни, можна ще більше виділити і підкреслити унікальність інтер'єру кухні.

Дверний отвір і арки з каменю в інтер'єрі кухні

Дверний отвір теж важлива частина інтер'єру. Важливість цієї частини кухні особливо видно, коли вона має чимало простору. Завдяки каменю, отвір може повністю перетвориться. Причому із звичайного і нудного отвір може вийти дивовижна частина всього інтер'єру кухні.

Цікаво також і те, що камінь в інтер'єрі кухні можна використовувати для створення арочного склепіння, який підкреслить всі контури отвору. Таке рішення може особливо вигідно виглядати, якщо загальний інтер'єр виражає ідею простоти і мінімалізму. Крім усього іншого перетворення звичайного дверного отвору, в унікальну арку, дозволить повністю відмовитися від дверей, взамін якої можна створити ефект проходу, який вирубаний з «справжньою» скелі.

Пройоми, ніші і кути стін з каменю

Ще однією важливою частиною кухонної кімнати є кути, отвори і ніші. Так, якщо використовувати деякі дизайнерські рішення, то при цьому можна побачити, що загальне сприйняття стилю кухонної кімнати, псують саме кути. Щоб усунути цей недолік і недолік можна з кутка, з допомогою каменю, зробити подобу колони.

Теж саме можна сказати і про різні отвори (наприклад, отвір у комору), які також як і дверний отвір можна перетворити в арку і додати унікальності інтер'єру кімнати. Таким чином, за допомогою декоративного каменю, можна не просто приховувати вади, але ще і використовувати їх, щоб надавати оригінальний і в той же час затишний вигляд.

Джерело: YellowHome

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі