Архітектура каменю

Мозаїка з травертину

Одну з лідируючих позицій по застосуванню в обробці стін займає мозаїка з травертину. Цей матеріал дає можливість створити у будинку чудовий дизайнерський ансамбль, втіливши в життя природне бажання кожної людини жити в гармонії з природою.

Використання мозаїки з травертину в якості обробки — це повністю виправдане рішення, так як травертин володіє неповторними відттінками та різноманітними текстурами. Саме завдяки своїй красі та оригінальності, натуральний, декоративний камінь прекрасно підходить для облицювання приміщень, а також чудово виглядає під час обробки малих архітектурних форм.

Травертинова мозаїка є відмінним варіантом для обробки стін та підлоги у ванній кімнаті, басейні та інших приміщеннях, а також веранд, терас та вуличних майданчиків. Завдяки спокійним та м'яким відтінкам, мозаїка з травертину дає змогу передати відчуття природного тепла.

Травертин, як матеріал, володіє міцністю та довговічністю, він практично не вбирає та не пропускає воду, а також не підвладний впливу температур, високої або низької вологості.

Мозаїка з травертину — це не просто ексклюзивний, дизайн, що запам'ятовується, це також гідне поєднання одночасно скромної та вишуканої краси природи, гармонії та затишоку у вашому будинку.

Ознайомтесь з нашими проектами мозаїк та панно з травертину

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі