Архітектура каменю

Стільниці для ванних кімнат

Ванна кімната — інтимне місце для кожної людини і, звичайно ж, хочеться зробити це місце затишним, що радує око, та розташовує до відпочинку. Ключовим елементом дизайну в інтер'єрі ванних кімнат є стільниця під раковину.

Що може більше підійти для виготовлення такої стільниці, якщо не камінь, нутуральний або штучний, немає різниці. Навряд чи Ви знайдете більш благородний та витончений матеріал, ніж мармур або онікс, і більш надійний та суворий, ніж кварцовий агломерат та граніт. Або один з найдоступніших, такий як акрил. Стільниця у ванній кімнаті є далеко не тільки прикрасою.

Ванная из кварцита

Стільниці з кварциту для ванних кімнат — це перевага для кожної ванної кімнати,…

Детальніше...

Міцна та ефектна стільниця для ванної кімнати з штучного каменю — акрилу — це…

Детальніше...

Ніжні, чарівні стільниці з натурального каменю стануть природним доповненням…

Детальніше...

Під стільницею часто знаходить своє місце пральна машина, а на поверхні стільниці розташовується безліч корисних речей, які так необхідні нашим улюбленим жінкам для макіяжу. Встановлений по краю стільниці плінтус зробить виріб логічно закінченим, а витончене фігурне підклеювання прикрасить вашу стільницю і, можливо, сховає від очей водопровідні труби, які не хочеться показувати, навіть якщо вони з красивого нержавіючого металу.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі