Архітектура каменю

Використання каменю в розробці дизайну інтер'єру

Серед різних декоративних оздоблювальних матеріалів, які застосовуються в інтер'єрах будинків і квартир , можна відзначити камінь. Різноманітність цього матеріалу не може не вражати! Його колір, текстура і фактура обов'язково підкреслять достоїнства дизайнерського рішення вашої квартири або будинку.

Якщо ви чітко вирішили, що вам необхідна розробка дизайну інтер'єру з використанням каменю, потрібно розібратися, який же вигляд кам'яної обробки підходить саме Вам. Перше, з чим необхідно визначитися - це місце використання і походження самого каменю. Для одних цілей краще підходить натуральний природний камінь, для інших штучний.

Кожен варіант має свої переваги

Для початку розглянемо різноманітність натурального каменю. Кожен його шматочок має свій неповторний малюнок і колір. У цьому його основна цінність, він додасть індивідуальності будь-якого об'єкта. Мармур, сланець, піщаник, граніт, онікс і багато інших, вони красиві, стійкі до впливу зовнішніх негативних факторів, міцні.

Думаючи про натуральному камені, перш за все, ми думаємо про мармурі. Благородний і вишуканий, витончений і ніжний мармур - це родзинка багатьох апартаментів. Мармур - камінь досить примхливий і вимагає спеціального догляду і дбайливого звернення, але він вартий того, щоб його плекали.

Граніт - камінь більш міцний, додасть строгість вашому об'єкту. З граніту та мармуру можна виготовити стільниці, підвіконня, укласти на підлогу і на стіни, виготовити декоративні панно, головне проявити фантазію. Камінь у розробці дизайну інтер'єру дуже важливий, а в деяких проектах він є ключовим, акцентним.

Піщаник в основному використовується в якості обробки внутрішніх і зовнішніх стін. Він довговічний і екологічний, кожен камінчик має свою форму, краї, створюючи тим самим неповторну фактуру. Стіна з цим каменем переливається різними кольорами, облагороджуючи його брутальне походження. Створюючи дизайн-проект з використанням каменя, ми дуже часто використовуємо саме піщаник.

Улюблений дизайнерами камінь - це онікс, його малюнок чарує око, дуже ефектно він виглядає з підсвічуванням. Застосування дуже широко: вставки на стелі, стінах, меблях, і навіть декор (від фігурок на столі до статуй, фонтанчиків і камінів), навіть самому непересічній інтер'єру додадуть шарм і стиль.

Штучний камінь, як і будь-синтетичний матеріал, що має додатковий ряд позитивних характеристик: він легше, тому дає менше навантаження там, де використовується; більш міцний і стійкий до негативних факторів; він може бути різних форм і кольорів, виробники весь час зменшують кількість повторень кольору і текстури, наближаючи зовнішній вигляд каменю до натурального.

Нами і багатьма нашими замовниками камінь полюбився у вигляді білого декоративного цеглинки в окремих зонах житла, і так як розробка дизайн-проекту інтер'єру дуже індивідуальна, ми завжди намагаємося підібрати саме той вид обробки, який підходить саме для вашого інтер'єру.

У меблів або на стінах, на підлозі або на стелі, натуральний або штучний камінь - це матеріал, який несе в інтер'єр неповторне відчуття затишку, теплоти і комфорту. Унікальний малюнок, форма забезпечать вам широку гаму естетичних і тактильних відчуттів).

Джерело: domik.ua

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі