Архітектура каменю

Стільниці з акрилу

Стільниці зі штучного каменю є яскравим прикладом того, як доступний акрил, який втілює в собі такі якості як: естетичність, привабливість, міцність, практичність та екологічність за своїми характеристиками аналогічний природному каменю.

Стільниці виготовляються з акрилу як за стандартним проектом, так і на індивідуальне замовленням, за рахунок великої різноманітності колірних варіацій штучного каменю та його відтінків. Одним з переваг виробів з акрилу є повна відсутність швів, що створює ілюзію цілісності конструкції.

Кухонні стільниці з акрилу дуже популярні серед дизайнерів та проектувальників інтер'єру, на їхню думку дані стільниці бездоганно вписуються в загальну картину стилю, що робить інтер'єр комфортним і затишним.

Акрилові стільниці для кухонь зустрічаються круглих, овальних, прямокутних і будь-якої асиметрії форм. А структура каменю гарантує виробу міцність та тривалий термін експлуатації.

Ознайомтеся зі стільницями з акрилу, виконаними нашими спеціалістами

Кухонна стільниця зі штучного каменю — акрилу — це ідеальний варіант для тих, кому за смаком кам'яні нотки в інтер'єрі. За своєю природою акрил є штучним каменем, але він такий же практичний, ефектний та привабливий як мармур, граніт, онікс або інший натуральний камінь тільки набагато дешевше. А якщо порівнювати штучний та натуральний камінь, то в першому випадку догляд за стільницями полягає лише в тому, щоб протерти її вологою серветкою без використання будь-яких засобів.

Кухня, як відомо, це місце з частими перепадами температур та місце, де в безпосередній близькості часто виявляються розжарені предмети, а акрилові стільниці здатні протистояти і витримувати даний вплив.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі