Архітектура каменю

Оздоблення та облицювання каменем

Облицювання натуральним каменем — це одне з найбільш популярних та поширених дизайнерських рішень в оформленні як загального інтер'єру будинку так і вуличної його частини.

Оздоблення камінів

Оздоблення каміну — це трудомісткий процес, що безпосередньо пов'язано з особливостями матеріалу та фізичними властивостями каменю, а також технологією його виробництва.

Перед тим як розпочати роботи з обробки каміну необхідно ретельно прибрати пил. Далі камін обтягується арматурною сіткою з проміжками 5х5 см. В цей час на підлозі малюється необхідного розміру фігура, яка повинна відповідати одній з вертикальних стін каміну. З цього моменту починається процес облицювання поверхні каміну, елементи облицювання викладаються по товщині та відтінках.

Облицювання стін в будинку

Облицювання інтер'єру в будинку зводиться до оздоблення каменем ванних кімнат, зовнішньої частини ванни, стін, а найчастіше кутів як внутрішніх так і зовнішніх. Облицювання стін каменем здійснюється за такою схемою: від одного кута до іншого. Але обробка ведеться завжди до внутрішнього кута, так як камінь під час роботи необхідно підрізати.

Кріпиться камінь або на цементний розчин або спеціальний клей. Шви між елементами заповнюються розчином або клеєм і добре затираються. Обробку слід проводити тільки тоді, коли фундамент остаточно осяде – в іншому випадку кам'яні пластини можуть просто відвалитися.

За таким же принципом здійснюється облицювання приміщень в будинку або квартирі мозаїкою.

Облицювання фасаду будинку

Перед тим як почати облицювання фасаду необхідно підготувати стіну, її необхідно очистити від бруду та пилу. Далі необхідно встановити фасадну сітку, ми рекомендуємо використовувати даний інструмент завжди.

Тепер можна починати роботи з облицювання каменем будівлі. Для початку необхідно визначити стартовий рівень, з якого буде починатися облицювання. На кутах будинку встановлюємо камені та між ними натягуємо нитку або волосінь, за рівнем нитки викладаються перші кілька рядів.Облицювальний камінь необхідно повністю намазувати клеєм або цементним розчином, а також намазувати ділянку фасаду для цього каменю.Після того, як камінь викладений, його необхідно обробити спеціальним розчином від грибку, моху та інших забруднень.

Облицьовані каменем предмети інтер'єру, кімнати або фасади виглядають чудово, а головне натурально.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі