Архітектура каменю

Полірування, шліфування, кристалізація виробів з каменю

Натуральний камінь — один з найкрасивіших каменів, що використовуються для обробки будь-яких типів приміщень. Але, як і будь-який інший матеріал, з часом він втрачає свій первісний вигляд та красу: зношується, тріскається та кришиться.

Серйозних наслідків руйнування можливо уникнути, якщо вчасно забезпечити належний догляд за виробами з каменю. Так, припинити руйнування каменю на початковій стадії можливо за допомогою хімічної поліровки. У той час як для серйозних руйнувань, тріщин застосовується полірування та шліфування, а також подальша кристалізація.

Велика кількість подряпин, сколів, вибоїн, відсутність дзеркального блиску. Все це, безумовно, псує красу і багатство оздоблювального матеріалу. Однак, саме шліфування, полірування та кристалізація стін, підлог, стільниць, сходів, дозволяє вирішити цю проблему в максимально короткі терміни.

Для того, щоб поверхня вашої підлоги, стіни або стільниці знову стала блискучою необхідно провести процедуру кристалізації каменю, за рахунок якої збільшується щільність його поверхні та закриваються пори. Таким чином, колір каменю стає більш насиченим, ємним і «дзеркальним». Крім того, саме кристалізація дозволяє захищати камінь від різних, як механічних, так і хімічних впливів. Її рекомендується проводити в якості догляду та профілактики зносу приблизно 1 раз в квартал у місцях скупчення людей чи місцях з великою прохідністю. У той же час в приміщеннях, в яких не має скупчення людей кристалізацію можна здійснювати нечастіше, ніж 1 раз у півроку.

Етапи шліфування та полірування каменю:

  • підлога ідеально вишліфовується — при цьому видаляються перепади, які утворилися при укладанні;
  • реставрація — заліковуються сколи та тріщини, що утворилися внаслідок експлуатації двокомпонентним клеєм під колір каменю;
  • при необхідності, проводяться роботи по очищенню та заповнюються шви двокомпонентним клеєм;
  • шліфування — проміжними грубими абразивними фрезами з діамантовою крихтою;
  • наступний етап — полірування підлоги фрезами з дрібним зерном алмазу;
  • і завершальний етап — кристалізація — термохімічний процес, при якому досягається ідеально гладка та дзеркальна поверхня.

Варто зазначити, що технологія полірування та шліфування каменів така, що в процесі обробки каменю не утворюється пил, бруд, властиві багатьом видам будівельних і ремонтних робіт.

Ми здійснюємо всі роботи по догляду та відновленню поверхонь з каменю з використанням новітнього обладнання та матеріалів. Звертайтеся до нас і ми виконаємо свою роботу якісно та вчасно. Наша гнучка цінова політика приємно здивує Вас.

По завершенню перерахованих вище робіт, ви отримуєте ідеально рівні, гладкі та дзеркальні поверхні.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі