Архітектура каменю

Установка виробів з каменю

Вироби з каменю — це шик, розкіш, комфорт та затишок для справжніх любителів природи, краси та чарівності навколишнього середовища.Це не просто дизайн приміщень будинку, а й надзвичайно рідкісне декоративне рішення.

Монтаж стільниці з натурального та штучного каменю

Установка стільниці з каменю — це відповідальний процес, тому що від якості установки стільниці залежить ефективність її подальшої експлуатації.

На тумбочках стільниць розміщені планки, на які і фіксується стільниця, а у разі якщо вони відсутні кріплення здійснюється на спеціальні меблеві куточки через які угвинчують саморізи. Саме кріплення здійснюється за допомогою саморізів. Куточок кріпиться з одного боку до стіни, а з іншого — до підкладки стільниці. Підкладка — це вологостійка фанера МДФ або ДСП.

У разі, якщо немає можливості прикріпити стільницю на кріплення, тоді її приклеюють клеєм. Якщо стільниця без ніжок (опор), за планом, прилаштовується до стіни, то в такому випадку без куточків або кронштейнів не обійтися.

Різновидів кріплення стільниць багато, вибір залишається за нашим Клієнтом, але в тому чи іншому випадку, наші фахівці завжди Вас проконсультують та допоможуть.

За таким же принципом здійснюється монтаж мийок та підвіконь з каменю

Монтаж сходів з натурального каменю

Конструкція кожних сходів має несучу частину, яка підтримує саму драбину, тому дуже важливо правильно виконати роботу по спорудженню конструкції. Існують два основні способи спорудження конструкції для сходів з каменю: виготовлення бетонного прольоту або виготовлення несучої конструкції з металу.

У першому варіанті для монтажу елементів сходів на конструкцію використовується клей на основі цементу. Другий варіант монтажу передбачає попередню підготовку металоконструкції перед процедурою монтажу. Підготовка відбувається таким чином: металоконструкція обшивається гіпсоволокном, і після того, як конструкція була обшита даним волокном здійснюється монтаж сходів за принципом першого варіанту.

Монтаж сходів здійснюється знизу вгору, саме тому за день реально виконати 5-10 ступенів і після застигання клею можна продовжувати монтаж виробу.

А от монтаж відкритих сходів відбувається іншим способом: сходи відкритих сходів складаються з двох шарів каменю, які приклеєні один до одного, таким чином, щоб полірований бік був вгорі ступені. Між швами необхідно вставити смужки з металу, які посилюють надійність конструкції. Вони вклеюються в камінь і їх зовсім не видно.

Далі виріб збирається за принципом конструктору. В отвори ступенів вставляється металева труба і закріплюється різьбовими з'єднаннями.

Такі сходи виглядають дуже стильно та прослужить Вам тривалий час.

Досвід і знання наших фахівців дозволяють їм створювати неповторну красу, яка досягається за рахунок правильно складених пропорцій світла та кольорових відтінків каменю. Гармонійно підібрані камені змінюють вигляд приміщення, розкривають його глибину кольору і покращують деталі інтер'єру.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленої соціальної мережі